Koçluk Destekli Butik Dershanelerin Ankara’daki Eğitim Kalitesi

Ankara’da yeralan  butik dershaneler  birebir koçluk  alternatifli eğitim hizmeti vermektedir.,Butik dershaneleri tanıtma amaçlı  olarak hizmet veren dershaneankara.com Kaliteli eğitim veren tüm dershaneleri sizden gelen yorumlar doğrultusunda sıralamaktadır.

Kızılay’daki Dershanelerin en iddialı olduğu konu koçluk destekli butik eğitim kalitesidir. Uygulanan birebir eğitim ve koç desteği ile özel derse ihtiyaç duymaz.

Seviyeye uygun düzenlenen  5-6 öğrencilik gruplarla ultra eğitim verilmektedir.5-6 öğrencilik  grup dersleri dışında öğrenciler özel eğitim alabilmektedir.

Dershaneler alanında içerik editörlüğü yapmış,tecrübeli öğretmenleri ile Ankara’nın en iyi eğitim veren ve vazgeçilmez kurumları arasındadır.

Bireyleri ve özgünlüğü kendisine felsefe edinen butik dershaneler,aşırı kalabalık sınıflarda çok öğrencili toplum dershaneciliğinin veli ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamadığını fark ederek eğitimde yeni bir harita çizmiştir.

Öğrencilerine pozitif öğretim imkanları sağlamak için gerçek öğrenme modeli uygulanmaktadır. Tam öğrenme modelinde hedef  bütün konuları, tüm öğrencilere kusursuz olarak öğretmektir. Dershane de  bulunan öğrencilerin, birbirlerine yakın eğitim birikimine, öğrenme hızına ve öğrenme biçimine sahip olmaları dersin etkinliğini arttırmaktadır.

Ultra Öğrenme  modelinde dersler işlendikten sonra, etütlerde tekrar yapılmaktadır.

  • butik dershane yorumları (1)

Related Posts

Eğitim/Öğrenci “Koçluk Destekli Ders Veren Dershaneler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir