Hakkımızda

Amacımız Ankara’da Bulunan Dershane ve Diğer Yeni İsmi Olan Özel Eğitim Kurumlarının Reklamını Yapmak, Değerli Veli ve  Öğrencilerin Kayıt Esnasında Bilgi Şikayet ve Öneri Konularını İncelemesine Ön Ayak Olmaktır.

Amacımız Web Sayfasında Bulunan Reklamlar ile Sizi Daha Gerçekçi Biçimde Aydınlatmak ve En İyi Öğretimi Uygun Fiyatlara Alabilmenizi Sağlamaktır.

Web Sayfamız Hakkında ve Dershaneler Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorsanız mail adresimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Artık Eğitim kurumları ve dershaneler dahil her şeyi internetten ayrıntılı şekilde araştırıyoruz..
Ankara’da internet kullanımının artmasıyla her türlü dershane ve eğitim bilgisine çok kısa bir sürede ulaşıyoruz. Dershaneankara.com olarak Ankara ilimizde yer alan Dershane/ Özel Eğitim Kurumlarının katılımlarıyla bir dershane tanıtım rehberi oluşturmayı planladık ve 07.10.2016 tarihinde yayın hayatına başladık.

dershaneankara.com sitesinde yer almak isteyen eğitim kurumlarımız fotograf,video,kampanyalar ve adres bilgileri girerek, bir çok internet kullanıcısının ve öğrenci velilerinin size daha hızlı ulaşabilmesini sağlamış oluyoruz.

dershaneankara.com’da yer alarak sitenizinde arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

dershaneankaracom@gmail.com

 

  • odtülüler dershanesi@gmail com (1)